روانشناسی صنعتی سازمانی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3mb
فروشنده
تاریخ انتشار
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
دسته بندی
تعداد بازدیدها
348 بازدید
8,000 تومان 5,900 تومان٪26 تخفیف

ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری ppt

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس:مدیریت تشکیلات کارگاهی با موضوع ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری می باشد که با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

ضوابط آتش نشانی برای ساختمان مسکونی و اداری:

ضوابط و دستور العمل های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در مورد ایمنی ساختمان ها

ضوابط مربوط به فاصله ساختمان ها از یکدیگر با توجه به نوع کاربری

جایگاه های سوخت از قبیل عرضه بنزین و گاز محل استقرا ر مخازن حداقل هفت متر فاصله از پـلاک هـای مجاور و معبر عمومی رعایت گردد و ابعاد پلاک جایگاه با توجه به این مورد در نظر گرفته شود.

عدم احداث ساختمان ها با کاربری: سینما، سالن اجتماعات، مدارس،مساجد و اماکن پرجمعیت از این قبیـل در مجاورت جایگاه های سوخت.

پلاک های مجاور در جایگاه های سوخت تا ارتفاع دو طبقه روی پیلوت بلامانع و به ازای هـر طبقـه افـزایش

ارتفاع نسبت به دو طبقه روی پیلوت بلامانع و دوطبقـه روی پیلـوت عقـب باز بطرف جایگاه سوخت و تأمین ایستائی بر حسب تحمل فشار۷ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع درنظر گرفته شود.

ضوابط مربوط به مسیر و دستگاه پله اضطراری

حداکثر ارتفاع ساختمان ۳۰ متر یا ۹ طبقه روی پیلوت؛ دستگاه پله اصلی بعنوان دستگاه پله اضطراری مد نظر قرار گیرد، به نحوی که دستگاه پله از ایستگاه مشترک ورودی واحدها و آسانسور در طبقات کاملاً جداسازی گردد.

از ارتفاع بیش از ۳۰ متر یا بیشتر از ۹ طبقه روی پیلوت ضروری است دو دستگاه پله بنحـوی در نظـر گرفتـه شود که در طبقات به یکدیگر راه داشته باشند یکی از دستگاه پله ها با فاصله از دستگاه پلـه دیگـر و در ضـلع مجاـور فضای آزاد بوده و راه در ایزوله دود خود بسته شو مجهز گردد…

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.