pdf قابل سرچ خانواده در نگرش اسلام و روانشناسی محمدرضا سالاری فر
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
فروشنده
تاریخ انتشار
۱۱ اسفند ۱۴۰۰
دسته بندی
تعداد بازدیدها
699 بازدید
15,000 تومان 10,000 تومان٪33 تخفیف

pdf قابل سرچ خانواده در نگرش اسلام و روانشناسی محمدرضا سالاری فر

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین pdf قابل سرچ خانواده در نگرش اسلام و روانشناسی محمدرضا سالاری فر می باشد که با فرمت پی دی اف در ۱۴۰ صفحه تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد. امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گرد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فهرست pdf قابل سرچ خانواده در نگرش اسلام و روانشناسی محمدرضا سالاری فر:

فصل اول:

نگاه اسلام به ازدواج

فصل دوم:

آثار روانشناختی ازدواج

فصل سوم:

ارکان خانواده

فصل چهارم:

راهکارهای اسلام برای کارایی و رشد مطلوب خانواده

فصل پنجم:

تعالیم اسلام و مشکلات خانوادگی

فصل ششم:

نظام خانواده در اسلام

خانواده از نظام های اولیه جوامع بشری می باشد که با وجود تحولات اساسی در کارکردها و اهداف خود ثابت مانده و در تمامی جوامع از اهمیت اساسی برخوردار می باشد.  خانواده مناسب ترین نظام برای تامین نیازهای معنوی، روانی و مادی انسان می باشد و بهترین بستر را برای تامین آرامش روانی و امنیت اعضا و پرورش نسل جدید اجتماعی کردن فرزندان و … فراهم می نمایند.

با این وجود در عصر حاضر نظام خانواده با چالش ها و مشکلات اساسی دست و پنجه نرم می‌کند و گاه تمامیت و اساس آن نیز زیر سوال رفته است. متاثر از تحولات علمی صنعتی و اجتماعی در اکثر جوامع مشکلات گوناگونی برای خانواده به وجود آمده است. اختلاف های خانوادگی طلاق به بزهکاری جوانان و نوجوانان از فرزندان بی سرپرست نشان دهنده مشکلات اساسی در خانواده‌های ما می باشد. روشها، اخلاقیات و سنت‌هایی که موجب تقویت خانواده می‌باشند متزلزل شده و دوری از هویت دینی ملی و پذیرش هویت های دنیا گرایانه و دور از اخلاقیات انسانی اکثر مردم را تهدید می نماید.

این مشکلات بیانگر آن است که خانواده‌ها به توصیه های روانشناختی و تربیتی بسیاری برای رویارویی با پیچیدگی های زندگی نیاز دارند. امروزه داشتن روابط مناسب با همسر و تربیت فرزندان مانند دهه های پیش نمی باشد و عوامل تاثیرگذار بر خانواده به حدی زیاد است که برای رویارویی با عوامل آسیب زا به آموزش و تربیت خانواده ها در سطح ملی نیاز می باشد.

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.